Sosyal Çalışmalarım

Her Kamp Bir Ağaç

aaa-1

Her kamp bir ağaç sloganıyla başlattığımız projemizde sosyal medya üzerinden binlerce kişiye ulaşarak, iyice yaygınlaşan kamp kültürünü doğa için faydalı bir hale dönüştürmeyi amaçladık. Doğadan aldığın keyif karşılığında sen de doğaya bir hediye bırak diyerek tüm sosyal platformlarda kampanyamızın tanıtımını yaptık.

Girişimcilik Vakfı (Halen)

GV_logo

Nisan 2014’te Türkiye’nin önde gelen iş adamları, girişimcileri ve fikir öderleri tarafından kurulan girişimcilik vakfına, 6400 kişi arasından seçilen 40 kişiden biri olarak girişimcilik eğitimi almaktayım.

OXFAM
(2 Ay)

oxfam-e1358262060185

photo1 (2)

OXFAM web sitesi için tıklayın

Oxfam GB’nin (Oxfam) misyonu, 13 milyondan fazla insanın yoksulluk içinde yaşadığı İrlanda ve İngiltere de dahil olmak üzere, tüm dünyadaki yoksulluk ve eşitsizlikle mücadele etmektir.Bu misyon çerçevesinde, bağışlanan ikinci el giysi, kitap, DVD, CD, oyuncak, ayakkabı, ev eşyası… gibi ürünleri çok ucuza satarak geliri ile yoksul ülkelere yardımlar yapan OXFAM Woking, İngiltere mağazasında satış sorumlusu olarak görev aldım.İngiltere’de staj yaptığım sıralarda gönüllü olarak çalıştığım mağazada, dar gelirli aileler ile bire bir iletişim kurarak OXFAM’ın misyonuna hizmet ettim.

Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Basketbol Takımı (Kaptan)

10557397_756060637785713_923447685521232635_n

2014 yılında kurulmuş bir takım olarak, ilk yıl olmanın verdiği tüm eksikliklere rağmen kurulduğumuz yıl şampiyonluk kupasını kazanmak ve bu takımın bir parçası olmak gurur verici.

Pazarlama Teknikleri

Seçmeli bir mühendislik dersimde pazarlamanın ne olduğundan, hedef kitlenin nasıl belirleneceğine, hangi hedef kitlesi için hangi tekniklerin kullanılması gerektiğine kadar bir çok önemli bilgiyi içeren sunum gerçekleştirdim. Sunumumu “mor inek” kitabı özeti ile pekiştirerek, fark yaratmak adına, sunumumu izleyenlere mor inek çikolataları ikram ederek izleyenlerden tam not aldım.Fark yaratan sunumum ile gözlerde ve kulaklarda olduğu kadar damaklarda da iz bıraktım.

“Mor İnek” kitap sunumum için tıklayın


İnsan Kaynakları Yönetimi

Seçmeli olarak aldığım insan kaynakları yönetimi dersi kapsamında, günümüzün en önemli pazarlama ve siyasi propaganda tekniklerinden biri olan Algı yönetimi konusunda geleceğin endüstri mühendislerini bilinçlendirmek üzere algı yönetimi çalışması ve sunumu gerçekleştirdim.

Algı yönetimi sunumum için tıklayın

Young Guru Academy

young-guru-academy

YGA, geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında Türkiye’de kurulan uluslararası bir sivil toplum örgütüdür.

2013 yılının şubat ayından beri Dünyayı değiştireceğine inanacak kadar idealist, Hayalinin önündeki engelleri görecek kadar da gerçekçi. Engelleri kaldırmayı deneyecek kadar cesur, Sıradışı hayal ortakları ile çalışabilecek kadar da uyumlu bir aile olan YGA ‘nın bir parçasıyım.

İlköğretim okullarında açılan ‘Oku Düşün Paylaş’ kütüphanelerinde aldığım sorumluluklarla miniklerin zihinlerini berraklaştırarak sosyal bilinçli olarak yetişmelerini sağlayacak seanslarda görev alıyorum.

GaziENT

2011 yılı itibariyle aktif görev aldığım, halen danışma kurulu üyeliği yaptığım, gönülden bağlı olduğum bir başka ailem.

Eğitim projeleri ekip liderliği görevimle düzenlediğim çeşitli organizasyonlar dışında ENT, ilk sosyal medya çalışmaları yaptığım, yapabileceklerimi keşfettiğim bir topluluktur.

Okul içinde çektiğim eğlenceli video ile Sosyal medyada ki en büyük girişmciliğimi gerçekleştirmiş olmam sebebiyle ‘Türkiye Teknoloji ve Liderlik’ benim için unutulmaz bir etkinliktir.

Sakaryalı Öğrenciler Derneği

Ankarada okuyan Sakaryalı öğrencileri bir araya toplayarak kurduğum Sakaryalı öğrenciler derneğinde, Üyelerimizle birlikte Ankarada çalışan Sakaryalı iş adamlarını, siyasileri ve öğrencileri buluşturduğumuz organizasyonlar düzenleyip öğrenci-işveren ilişkilerini  ilerletici adımlar atıyoruz.

Yönetici Mutfağı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Desteği kapsamında Gazi Endüstri Topluluğu adına uzun dönemli eğitim projesi olarak hazırladığımız Y


önetici Mutfağı, akademik eğitimini almakta olan üniversite öğrencilerinin eksik kalan kişisel gelişim, iş ortamında farklılaşma, girişimcilik, aktif pazarda dikkat çekecek pazarlama stratejileri ve daha bir çok eğitim ve uygulamaları içeren yönetici geliştirme programıdır.İş verenlerin Management Trainee adıyla yürüttüğü gelişim programlarının ilk defa bir okul  topluluğu  tarafından gerçekleştirilme projesidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s