Kıymet Bilmeyenlere

Bir çok kez yanlış insanla karşılaştırır hayat.Doğru zannedip tutunduğun, her şeyi uğruna feda etmeye hazır olduğun biri, günün birinde hiç uğruna düşüncesizce arkasını döner sana.Böyle insanlarla karşılaşmamak için ne yapılır, nelere dikkat edilir fikrim yok.Olsaydı da güneşin batışını görmekten korkup, doğuşunu izlemekten kendimi mahrum bırakabilir miydim bilmiyorum.

İşte bu deli cesaretimle sonu cennet zannedip girdiğim yollarda kendimi cehennemin ortasında bulduğum çok oldu.Eee Merve bu kolay kolay akıllanmaz hayatına eş, dost, kardeş zannedip huzur katilleri almaktan kendini alıkoyamaz.

Hayatıma giren insanlara bu da gelir bu da geçer baki kalan benim, en önemli ben, en birinci ben mantığıyla bakanlardan olsaydım hiiç umrumda olmazdı hayatımdan eksilenler.Ama hayatıma giren insanlara sihirli dokunuşlar yapiyim,varlığımın farkını katiyim bir şeyleri olduğundan daha iyi hale getirerek onu mutlu ediyim mantığında olunca gidenler pek bir can yakıyor.

Başkaları için fedakarlık yapmak, onlara değer katmak çok iyi hoş ta kıymetimi bilmediklerinde panter gibi üstlerine atlamak istiyorum.Kimse demesin şimdi sen kıymet bilmek için mi yapıyorsun diye.Elbetteki bende yaptıklarımın kıymetinin bilinmesini isterim ben de değer görmek isterim. Ben de bir insanım bilmem herkes farkında mı…

Ayyy hadi umursamayanları, onlara kazandırdığın bir şey yokmuş gibi davrananları geçtim bir de “sen benim için napıyosun ki” diyen tipler var. Aman Allahım böylesinin gözü kör kulağı sağır.Gözden kulaktan eksilen ne varsa da dile geçmiş maşallah  dil pabuç.

Sözün kısası, ben biraz deli doluyum, arkadaşımı, dostumu,yoldaşımı sevdim mi fazla fazla severim her tarafımdan sevgi taşar hatta sevgiden boğularak ölebilirsiniz bile.O sevgi öyle ki çocukken hayal ettiğim bulutlar gibi yumuşacık pamukçuklara dönüşüp göklerde uçurur. Amaaaa sevdiğimin kıymet bilmediğini , değer vermediğini anlarsam o sevgi o yüceliğiyle öyle bir silaha dönüşür ki Allah muhafaza atom bombası halt eylemiş.

Şimdi a dostlar , burada suç benim mi yoksa kıymet bilmeyenlerin mi?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s