WET…

UYARI! +18 yok yok +21 olmayanlar bu yazıyı okumasın.Hemen bilgisayarını kapatıp tehlikeli dünyadan kendisini korumak için güvenilir yatağına yatıp yorganın altında huzurlu bir uykuya dalsın.

Tayvanlı bir arkadaşımın isteğiyle jameican partisine gitmek üzere hazırlanmaya başladık.Partinin afişi ortamı yeterince açıklar nitelikte olsa da erkekleri çekmek için izlenmiş bir reklam politikası olduğunu düşünerek hiiç aldırmadık.3-5 kişiyide yanımıza alarak partinin yolunnu tuttuk.Topuklu ayakkabılarımızla düşe kalka yarım saatlik yolu yürüyerek parti yerine ulaştık.Jameicalıların partisinde kim olur? Çoğunlukla jameicalılar dimi.Biz gittik baktık neredeyse herkes türk 🙂 Tanıdığımız bütün türkler oraya gelmiş hep beraber oturduk, bizden başka da kimse yoktu zaten.Dj geldi çalıyor ediyor kendi kendine filan.

Her neyse daha fazla bu işkenceye katlanamayıp gideceğim günü dört gözle beklediğim  WET NİGHTCLUB’a gitmeye karar verdik.Uzun  bir yürüyüş ardından 10 dolar ödeyerek cluba girdik.WET… Buraların en meşhur eğlence mekanı.Kimi ararsan orada.Otelde çalıştıklarım, kaldığım moteldeki hızlı ekip, parkta çalışanlar,park yöneticileri…

Ben her zamanki gibi başladım etrafı incelemeye.Zaten girer girmez kendimi dans pistinin ortasında buldum.Ne oluyor ya nerdeyim derken kafamı kaldırdığımda, mekanın ortasından yükselen  demir etrafındaki  balkonda minicik etekli kızların davetkar kalça showlarını izlemeye başladım  ama o tarafa bu tarafa sallanan kocaman zenci et yığınları bir kaç saniyede midemi bulandırdı.

Hadi bari  etrafında bir dolanalım diyince, balkonun ters tarafında  mekanın dansçı kızlarını cüretkar bir çıplaklıkta dans ederken buldum.O kalabalığın içinde o kılıkta o şekilde dans edebiliyor olmalarına akıl sır erdiremesemde mekandakilerin dikkatlice onları izleyerek çığlıklar atması,her halde bu kızları gaza getiriyordur diye düşünerek incelemelerime devam ettim.

Kızların tam karşılarına olan biteni sadece izemeye gelmişler için hazırlanan izleme balkonundaki keskin bakışlı erkeklerden rahatsız olup mekanda biraz daha dolanmaya başladım.Tüm bunları yaparken bir taraftanda oynamayı ihmal etmiyorum tabi ki 🙂 .

Köşelerde banyo konseptinde tasarlanmış balkonlarda dansçı kızların küvetlerin içine gire çıka dans etmesi oldukça ilginç geldi.Daha önce bu konsepte hiç denk gelmemiştim.Baya bildiğin ayna ,küvet filan yani.

Böyle böyle etrafı inceleye inceleye dans ederken saati 2.5 ettik.Ama son yarım saat neler çektiğimizi bir biz biliyoruz.Tamam ortam kötü arkamızı kollayıp duruyoruz çok özgür dans etmiyoruz ama belli bir saatten sonra türk arkadaşlarımızda kafayı bozunca daha fazla dayanamayıp herkesin sarhoş olduğu mekanı hızlıca terk ettik.Erkekler sarhoş olduğunda kızlara yaklaşırken suratlarında iğrenç bir sırıtma ifadesi oluyor ya ,acaba o hallerini görseler  bir daha içerler mi 🙂 Bir de şöyle bir durum var yabancı bir erkek geliyor dans etmek istiyor ‘yok git’ deyince tıpış tıpış gidiyor.Bizim türkler ise yoktan gitten anlamıyor.’Niye, edelim işte,eğlencez,off burası Amerika,hadi ama….’ yabancı kızları hatta bazen bizi bile rahat bırakmıyorlar.

O saatten sonra, buraların meşhur cumartesi  yani parti gecesi anlamına gelen  gecenin en tehlikeli saatlerinde pıt pıt pıt yola koyulduk.Yolda jameican partisinin olduğu mekana bir arkadaşımızı almak için uğradığımızda partinin oldukça ‘dirty’ olduğunu gördük.Herkes bir yerde dirty dance yapar haldeydi.Hatta dirty dance hiç bu kadar dirty olmamıştı diyebilirim.Arkadaşımızı aldığımız gibi gecenin karanlığında kaybolduk.Benimkide ayak tabi daha fazla topukluların tepesinde durmaya dayanamayıp çıplak ayak dona dona yarım saatlik yolu yürüdüm.Sonuç ortada.. şuan yatağımda ateşler içinde yatıyorum 🙂 hastayım yani ateşim çıktı bir taraftan burnumu çekip bir taraftan yazı yazmaya çalışıyorum 🙂 İşte değdi mi? Değdi tabi bunuda yapmadım demem 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s