SIRADAN EĞLENCELERİMİZ

Çalışmaktan pestilim çıkıyor.İşten çıkınca koşa koşa yatağıma yatıp uyuyorum.Ama tatil günlerimde de yerimde durduğum yok.Haftasonlarıda elimden geldiğince club partilerini kaçırmamaya çalışıyorum.

Image

Image

Marley’s kaldığım yere en yakın ve en hareketli nightclub.21 yaşını doldurmuş iseniz pasaportunuzu alıp 5 dolar ödeyerek her Cumartesi Pazar koşa koşa gidebileceğiniz bir mekan.Benim gibi gezip eğlenmeyi,dans etmeyi seven biri değilseniz o başka tabi… Marley’s in orta kısmındaki geniş dans pistinin etrafında biraz daha yüksekte kalan,aç  kurtların dans edenleri izlerken düşmemesi için  korkuluklarla çevrili bir alan var.Eline içkisini alan gençler,korkuluklara yaslanıp ‘ben hazırım bana gel’ diyen hareketlerle dans edenleri  tek tek inceliyor.Oldukça yüksek bir yerde bulunan vip kısmıdakilerde verdikleri paranın hakkını vermek için kendilerinden geçercesine dans ediyor.Benim gibi sadece eğlenmek için gelen kızlarda aval aval etrafında olup bitenleri inceliyor.Ayağımdaki konvers ve çantam konsepte uymasada sorun değil nasıl olsa arayanlardan değilim 🙂

Image

Image

Gecenin sonuna doğru, aradığını bulamayan gençler için işletmeciler devreye girip arayan ama bulamayan genç kızları sahnedeki direğin etrafına davet ediyor.Bu daveti duyan kızlar direğe daha yakın dans edebilmek için birbirleriyle yarışıyor.Her hafta farklı bir anımın olduğu bu direk şovu beni çok eğlendiriyor. J Genelde zenci kadınlar direği beyazlara bırakmıyor.Seksi danslar etmeye çalışırken kalçayı açp göstermek ,iç çamaşırını aralamak gibi anlatmak istemediğim bir sürü erotik sahneye şahit oldum.Onlar açarken arkadaşlarınında gelip açılan yerleri kapatmaya çalışmalarını bir türlü anlamıyorum.Kadın açmak istiyorsa sana ne?Bazı kadınlar fazla abarttıkları için diskalifiye ediliyor,direkten zorla çekilmeye çalışıyor ama ne mümkün J o direği tutan bırakmıyor.Genelde zenci kadınların cazgır davrandığı direk kapma yarışına birde erkek katıldıysa eyvah! Zenci kadınlar okadar aç ki hem erkeği hem direği kimseye bırakmamak için kendilerini parçalıyorlar.Çok iğrenç hallere düştüklerinden erkekler tarafından geri itilip istenmeyen kadın oluyorlar. Duruma alışık olmayan bazı türk erkekleride gecenin sonunda istenmeyen kadınların veya yaşlı teyzelerin tacizlerine maruz kalıp onlarla idare etmeye çalışıyorlar.

Bir de çok güzel diye anlatılan Wet Nightclub var ama henüz gidemedim.

Image

Tek eğlencemiz Clublar değil tabiki.Bütün Noahs Ark çalışanları olarak Tommy Barlett şova gittik.Su üzerinde kayak yaparak  inanılmaz şovlar yaptılar.Çok eğlenceli, adrenalin dolu danslar izledik.

Image

Kahkaha dolu geçen ilk yarı ardından ölümle dans eden animatörler  yüreğimizi ağzımıza getirdi.İki kere ölümden dönen adamı izlemeye dayanamadım.

Image

Gecenin sonundaki  su şovu ise gençlik parkındaki şovun yanından bile geçemez.Oradaki şovu izlerken yanımda olan kişilerdenmi, şov sonunda çıkan amerika ayrağındanmı bilmiyorum ama bizimkine göre çok sıkıcı bir su şovuydu.

Image

Birde kafamıza esince gidip bir şeyler yiyip içtiğimiz iskelemiz var.Kız kıza gidip şarkı türkü dinlerken gecenin karanlığında yıldızların altında J akşam serinliğinin huzurunu yaşamayıda çok seviyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s